Pro koho je seminář určen:
 • Pro všechny, kteří již byli na některém ze seminářů společnosti VEVA CZ.
 • Pro ty, kteří mají pocit, že věcem rozumí, že je „ví“ a nedaří se jim změnu uskutečnit.
 • Pro hledající zážitky, výzvy a reálný posun.
Přínosy:
 • Zažijete dny plné zážitků a osobních výzev.
 • Výrazně se vám navýší osobní zkušenost v extrémních situacích a jejich řešení.
 • Užijete si s přáteli sport, zábavu a výzvy.
 • Velký osobnostní rozvoj a růst, díky překonání některých limitů a navýšení vědomí.
 • Krásné letní dny plné legrace a neopakovatelných zážitků.
Obsah:
 • Seminář není informačně zaměřen. Hlavní náplní je vlastní prožitek. Na semináři budou tyto a další aktivity: meditace, hry, hry v přírodě, sdílení atd.
 • Dovednosti, které zde získáte, jsou praktické, týkající se nejen komunikace a spolupráce, ale i samostatnosti. Hodně pozornosti je věnováno dovednosti pojmenovávat realitu, čistě bez zkreslení a soudů
 • Zkušenost v mnoha různých zajímavých a někdy i extrémních situacích umožňuje účastníkům mnoho osobních výzev. Díky tomu dochází k překonání strachu, obav, nejistot.
 • Seminář podporuje sebedůvěru, spolupráci mezi lidmi, otevírá osobnostní potenciál.
Časový harmonogram:
1. den od 18:00 příjezd mezi 16:00 - 16:30
Na semináři začíná program kolem 7:30 a končí se ve večerních hodinách dle potřeby. 
5. den do 15:00

Upozorňujeme, že částka 6500Kč je lektorné. Na místě se hradí ubytování a strava dle skutečných nákladu cca 3 500Kč.

POZOR! Nové storno podmínky pro seminář Mlýn! 
Přihláška je závazná. Místo máte 100% rezervované až po zaplacení lektorného. Přihlášku je možné stronovat 60 před konáním semináře bez storno poplatku. Při stornování 45 dní před konáním smeináře je 50% storno poplatek. Při stornu méně než 45 dní před konáním semináře je 100% strorno poplatek. Další informace: ​
Seminář se koná na skautské chatě Seleška, kde jsou pokoje pokoje mezi 6 - 10 lidmi a společné sociální zařízení (nejsou na pokojích) ve vlastních spacácích či přikrývách.
Strava je společná, v případě speciálních potřeb (vegetariáni, alergie atd.) nás prosím kontaktujte dopředu a domluvíme se na vašich potřebách a našich možnostech. 
Auta se neparkují přímo u objektu ale cca 4km od něj, proto je potřeba dodržet čas příjezdu ale i odjezdu. Na parkovišti vás postupně i s věcmi naložíme do aut a odvezeme k chatě. 


 

Doporučené semináře po absolvování kurzu:
Rozvoj s enneagramem
Přestaňte hledat, najděte!

Reference
Aleš
09.07.2024
+Na Mlýně můžete být každý sám sebou a do hloubky se ponořit nitra sebe, prostě být. Otevřít se co ve vás skutečně je a prozkoumat to. Nelze popsat slovy je to prostě potřeba zažít.
-
 
Anonym
09.07.2024
+Mlýn je svět, kde čas plyne úplně jinak. Svět, kde v bezpečném prostředí plného hloubky a pochopení poznáváte sebe a partu neskutečných lidí. Každý přichází se svými závažími a bříměmi, které jim život přinesl, a společně odcházíme silnější, lehčí a silně propojení. Představa, že byste tam bývali nejeli nebo že by život po návratu zůstal stejný, není možností. Děkuji vám všem, že jsem toho mohla být součástí, bylo to nezapomenutelné.
-
 
Dan
08.07.2024
+Mlýn je možnost alespoň na chvíli nechat čas plynout úplně jinak.
Nepopsatelná atmosféra plná osobních výzev a překračování hranic o kterých jste si mysleli, že za nimi již nic není.
To vše ve skupině dalších odvážlivců, kteří se rozhodli, že chtějí být tím nejlepším odrazem svého já a ne jen plochou karikaturou nebo maskou.
Budete napjatě sledovat jejich strastiplné životní cesty, stanete se součástí jejich příběhů, stejně tak jako oni se stanou součástí těch vašich... už navždy.
Mlýn je plný otevřenosti, sdílení, nekonečného porozumnění, přátelství a podpory.
Mlýn je časoprostorová bublina v dnešním uspěchaném a plytkém světě.
Bublina ze které nikdo nevystoupí tak, jak do ní vstoupil.
Mlýn je pro všechny, kteří chtějí udělat něco opravdu velkého nejen pro sebe, ale i pro své blízké.

"On the borders of safety
That's where I find peace
Where the black sand
Meets the raging seas
I see the forces
For what they truly are
Yet I'm reminded
Of my beating heart"

(c) Kalandra - Borders
-Kulturní šok po návratu do běžného procesu :)
 
Marek
08.07.2024
+Emocemi neskutečně nabitých 5 dnů v krásném a klidném prostředí, které umožní člověku dokonale vypnout a odpoutat se od starostí denního života. Bez přehánění se nebojím nazvat to život měnící zkušeností. Budete překvapeni zjištěními co všechno si v sobě nesete, budete v šoku co všechno jsou schopní unést ostatní lidé a přesto stát stále pevně na nohou. Budete svědky proměn v přímém přenosu, den po dni, hodinu po hodině, minutu po minutě. Budete odjíždět s úplně jinými myšlenkami než jste přijížděli, budete prodchnuti lehkostí a až dětskou radostí se setkání s lidmi, co vás opravdu chápou a rozumí vám. A zároveň jimi budete neuvěřitelně inspirování udělat ve svém životě změny, které už dlouho odkládáte. A dost možná se i budete cítit jako už dlouho ne. Pokud se chcete v životě konečně posunout zas o kousek dál, zkuste se stát na pár dnů Mlynářem...
-Většinu času mimo komfortní zónu - ale bez toho se v životě jen málokdy někam skutečně posuneme...
 
Míla vosma
30.07.2023
+pohoda, přátelství, výzvy, uvědomění, zábava, radost, pláč, hry, legrace
-že se " to " celé nenahrává, abych si " to " mohla celé pustit znovu
 
Eva Kalinová
29.07.2023
+Krásné prostředí, podporující skupina, velký prostor pro sdílení, pocit bezpečí, zajímavý program, práce s tělem, emocemi i myšlenkami + skvělí lektoři, výborné jídlo, díky!!!
-Nevím, asi jen to, že to moc rychle uteklo...
 
Lucie
26.07.2023
+Obrovsky silný seminář. Něco, co mi pomohlo posunout věci, se kterými jsem si dlouho nevěděla rady. Získala jsem nadhled a uviděla možnosti, které mě předtím nenapadly. Zase mám spoustu energie jako dřív.
Navíc jsem získala řadu přátel a nádherných zážitků, užila si spoustu zábavy a smíchu.
-
 
Vladka
25.07.2023
+Seminář se konal v krásném a klidném prostředí, uprostřed lesa, defakto bez mobilního signálu. To velmi pomohlo se odpojit od běžných povinností a věnovat čas a energii sobě. Skvělé lektorky, které kombinovali během pobytu teorii a praxi, tj. povídání s hrami a dalšími aktivitami. Bylo to zábavné, hluboké a všechny okolnosti vytvořili prostředí pro naprosto bezpečné sdílení i těch nejniternějších a nejintimnějších věcí.
-
 
Děkuji, že jsem mohla být součástí!
24.07.2023
+Velmi smysluplně prožitých 5 dnů. Spousta podnětů k přemýšlení o světě z jiných úhlů pohledu, spousta nečekaných emocí. Pocit důvěrného spojení s ostatními účastníky. Legrace, pohyb, překonávání strachu, nová přátelství postavená na důvěře a porozumění.
-Jediná nepřijemná věc za celý pobyt bylo snad jen rozbité prkýnko na záchodě.
 
Anonym
24.07.2023
+Seminář Mlýn jsem absolvoval podruhé a podruhé musím naspat: to se nedá vyprávět, to se musí zažít! To, s jak nádhernými pocity jsem odjížděl, je prostě nepopsatelné. Představte si klid lesa, vybraná společnost, kuchyně, večerní posezení u ohně, ale především práce na svém vědomí a vnitřním rozvoji pod vedením výborného týmu lektorů. Na Mlýnu padl příměr: je to skleník, ze kterého se Vám nechce ven. Rád bych se do něj vrátil hned, ale hold musím rok počkat ?

Děkuji vřele společnosti VEVA a speciálně lektorkám paní Evě Velechovské, Zuzaně Kress a Olze Peráčkové za úžasný zážitek.

S úctou Tomáš Hubka
-
 
MP
09.07.2023
+Mlýn je časoprostor, kde se můžete lépe poznat, sami v sobě vyznat, rozvíjet se. Loni jsem byla poprvé. Už od začátku jsem se cítila bezpečně, přestože jsem nikoho neznala. "Lektoři" i ostatní lidé byli milí, naslouchali, reagovali, ale nesoudili. Mohla jsem být sama sebou. Mlýn mi pomohl nahlédnout na minulost z jiného úhlu a ujasnit si, co potřebuju a chci v budoucnu. Vyhovovalo mi, že se Mlýn konal na samotě a že se hodně aktivit odehrávalo venku. Moc oceňuju, že jsme některé materiály, hudbu měli po semináři k dispozici, pomáhalo mi to zůstat ve flow, dělat to, co jsem si předsevzala.Těším se na další!
-Líbilo by se mi, kdybychom se mohli po mlýnu dále občas setkávat osobně, aspoň lidi, co bydlí blízko. Mohli jsme být v kontaktu přes fb skupinu, ale to mě osobně nevyhovuje ve fázi, kdy se snažím omezit čas s IT.
 
Jiří Sedlák
07.06.2023
+Beru to jako jeden z důležitých milníku osobního rozvoje ve svém dosavadním životě. 5 dní soustředěné mentální práce s průvodcem, který už má zkušenosti. Doporučuji každému, kdo je ochotný na sobě pracovat, přiznat si i méně příjemné stránky své osobnosti a je připravený udělat větší krok mimo svůj komfortní dvoreček.
-Není to zápor, ale spíš věc, která by se mi líbila zlepšit a tou je "povýšit" kvalitu surovin ze kterých se vaří na BIO. Uvažovali jsme o tom s Kristýnou a říkali jsme si, že by to hezky sedělo s "vyčištění hlavy", tak odlehčení i tělu.
 
Petr
25.07.2022
+Mlýn je SUPER!!! a nedá se slovy vyjádřit co tam všechno člověk zažije. Každý to svoje, každý to co zrovna potřebuje a všichni dohromady prožijí něco neopakovatelného. Za ta léta jsem na mlýnu viděl spoustu "zázraků" a každý kdo to myslí se seberozvojem vážně by si neměl nechat tuto šanci ujít. Za 5 dní se dokážete posunout tam kde byste třeba sami prešlapovali několik let. DĚKUJI vesmíru za možnost se zúčastnit a prožít neopakovatelné ❤️
-
 
Tomáš Hubka
20.07.2022
+Rád bych touto cestou poděkoval společnosti VEVA za, pro mě, neskutečný týden. To co jsem / jsme na Selešce zažili se nedá vyjádřit slovy, to se musí zažít. Čas strávený ve vybrané společnosti úžasných lidí s perfektním programem v prostředí ticha hor, jsem si prostě užil do posledního okamžiku a byl to jeden z nejkvalitnějších duševních odpočinků, který jsem v posledních letech zažil.

Zvláštní dík, pak patří paní Evě Velechovské a Zuzaně Kress, které nás celým týdnem elegantně provedli a probudili energii v našich srdcích 

S úctou Tomáš Hubka, účastník Mlýna 2022
-
 
Anonym
13.07.2022
+
-
 
Anonym
24.08.2019
+Není dne, abych si na Mlýn nevzpomněla. Ona se totiž cesta do hlubin vlastní duše nekoná každý den, ani běžně nepotkáš lidi, kteří tě nesoudí, přijímají tě takovou, jaká jsi, a dokonce ti jsou oporou natolik silnou, že se dostaneš až do samé podstaty své duše. Dodnes cítím tu sílu, co do mne vstoupila při Oshově dynamičce a zároveň vymetla tu nekonečnou bolest, kterou jsem v sobě nosila tolik let. Ještě teď vidím a cítím, co jsem prožila před Zrcadlem, které mi ukázalo cestu dál. Tolik a ještě mnoho dalšího jsem dostala a zároveň jsem zjistila při otevírání srdeční čakry, že je ve mně nekonečný zdroj bezpodmínečné lásky, kterou můžu naopak já dát komukoliv dál a rozhodně neubyde ?. Že můžu být oporou pro druhé, aniž bych ztratila svoji vlastní sílu. Že se můžu poučit z příběhů druhých, z jejich moudrosti a zkušeností. Že můžu být i slabá.
Teď už vím, že jen to, co udělám v souladu se svým srdcem, bude dobré.
Zbývá „jen“ hlídat ego, aby nemělo navrch ??.
-
 
Alice
24.08.2019
+Mlýn před 20lety a nejde zapomenout na úžasnou atmosféru vzájemnosti, poznání blízkosti s ostatními, překročení svých zón bezpečí.
-
 
Monika
24.08.2019
+Už ani nevím, kolik těch Mlýnů bylo, ale první zřejmě v roce 2009 na chatě Kubík, pokud si ten rok pamatuju správně. Nebyla bych to já, kdyby neskočila rovnýma nohama rovnou na váš nejhlubší seminář. :D Ani nevím, kde začít. Spojení se svoji silou na lanech, spojení se se sebou a se zemí na rituálu smrti a pak tvoje nezapomenutelná vize s kopcem určená přímo mě a hlavně tvoje pravda a láska v jednom. Díky *mami* ❤️?? Vřele doporučuju!
-
 
Lenka
24.08.2019
+MLÝN- Vím o něm od jeho vzniku, ale teprve letos to vyšlo.
Vydá za všechny teoretické semináře a knížky, protože nejen ukáže cestu, ale přinutí tě po ní jít.
Kdo je ochotný se otevřít, bude otevřen.
Kdo je ochotný vidět, uvidí.
Kdo je ochotný slyšet, uslyší.
Mlýn nabízí dostatek času na velkou hloubku a totální transformaci. Záleží jen na tobě, jak do toho jdeš ?
Neuvěřitelný týden plný zážitků, slz i smíchu. Lidi, které jsi nově potkal, znáš po pár dnech lépe než svou rodinu. Poznáte se do morku kostí, “nazí”, svlečení z ega, bez masek, bez přetvářek... Opouštíš hraní role na jevišti života, a jsi to, co jsi.
Nikdo nesoudí. Jsi přijímán takový, jaký jsi.
A pak Mlýn skončí.
Odjíždíme a všichni září.
Jsme jiní, takoví “noví”.
Návrat do reality, ale práce na sobě pokračuje. Možná, že teď teprve začíná to hlavní - integrace všeho, co jsme se naučili, do denního života.
Budu schopna si uhlídat světlo, které jsem našla v Labyrintu? Nespláchne mi ho déšť problémů, vítr emocí, vlny nepříjemných událostí, které se zase začnou valit?
Nevadí.
Sedni, otevři zápisník z Mlýna a čti. A pak už jen zavři oči, a dojdi si tam - do toho místa hluboko uvnitř - si ho znovu zapálit. Tam totiž hoří stále, jenom jsme o něm před Mlýnem nevěděli. Ale když už jsi ho jednou našel, víš kam jít.
....a pak .... přichází “nesnesitelná lehkost bytí” ?
-
 
Cena: 6500,- Kč
Termíny:
15.07. - 20.07.2025
Místo:chata Seleška, Lužické hory
Lektor:Mgr. Michaela Velechovská, PhD.
Cena:6500,- Kč
Zvolte termín:
 TermínMístoLektorCena
15.07. - 20.07.2025chata Seleška, Lužické horyMgr. Michaela Velechovská, PhD.6500,- Kč