Koučování / konzultace 

 
Nabízíme vám dvě rozdílné služby, a to individuální koučování a konzultace.
 Koučování 


Osobní koučink je obrovská příležitost růst v bezpečném a nesoudícím prostředí . Styl nás, koučů, je dán naší společnou filosofií o podpoře v nárůstu vědomí a zvýšení kvality života člověka.  Rosteme spolu s vámi. Doprovázíme vás tak dlouho, jak potřebujete. Používáme Coaching enneagram. 

Při našem koučinku je jedinečnost člověka a jeho rozvoj podpořen naší znalostí struktury osobnosti a mnohaletou zkušeností. Absolvovali jsme výcvik koučinku s licencí ICF v USA . 

Osobní koučink je možné si domluvit samostatně s kterýmkoliv koučem z firmy VEVA CZ. 
 
 

Konzultace 

 
Nejste si jistí svým enengramovým typem? Potřebuje něco vysvětlit, do hloubky pochopit? Tedy chcete kvalifikovanou radu / poradu nad nějakým tématem? Pak vám nabízíme konzultace.

Hlavním rozdílem mezi konzultací a koučováním je, že při konzultaci lektor / kouč více vysvětluje či učí, zatímco v roli kouče provází otázkami a reflektuje. Osobní konzultaci je možné si domluvit samostatně s kterýmkoliv koučem z firmy VEVA CZ. 
 


Naši koučové

  
Mgr. Michaela Velechovská, PhD.

Mgr. Michaela Velechovská, PhD.

Lektor, kouč, jednatelka firmy, manažerka
Lektorka, koučka a manažerka VEVA CZ s. r. o. Přednáší semináře spojené s enneagramem, který je její vášní a také prožitkové semináře.

Čtěte více o kouči
Ing. Zuzana Kress

Ing. Zuzana Kress

Lektor
Lektorka přednášející enneagram, emoční inteligenci a leadership. Ve své práci využívá dvacetileté zkušenosti z vedení firem. Zaměřuje se na praktický dopad do pracovního a osobního života.

Čtěte více o kouči
PhDr. Eva Velechovská

PhDr. Eva Velechovská

Odborný garant, lektor, kouč
Lektorka, koučka, konzultantka, držitelka licence EPTP pro ČR. Autorka národních vzdělávacích projektů pro učitele, manažery, autorka knih a deskových komunikačních her.

Čtěte více o kouči
František Kužela

František Kužela

Lektor, kouč
Lektor, kouč a trenér. Přednáší semináře rozvíjející emoční inteligenci, mezi něž patří i semináře enneagramu, emoční a sociální kompetence, komunikace a zpětné vazby, koučování a další rozvojové programy. Vede projekty 360° zpětné vazby.

Čtěte více o kouči
Kontaktujte nás:

Telefon: +420 737 279 366
E-mail: veva@veva.cz